WWE Türkiye !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin en kapsamlı Amerikan Güreşi sitesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Celtic Warrior ile ropörtaj

YazarMesaj
The Texas Rattlesnake
Admin
Admin
The Texas Rattlesnake

Celtic Warrior ile ropörtaj Empty
MesajKonu: Celtic Warrior ile ropörtaj   Celtic Warrior ile ropörtaj Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 7:27 pm

Röportaj:

1.Sözlüğe baktık ve ''Sheamus'' isminin ''vekil'' anlamına geldiğini gördük.Bu geçici WWE şampiyonluğuna vekalet edeceğin anlamına mı geliyor?

Sheamus:''Ben kimsenin vekili filan değilim.WWE şampiyonlarının yeni neslini temsil ediyorum.Cena'nın da WWE TLC maçında şahit olduğu gibi,WWE yıldızları arasında beni durduracak hiç kimse yok! Abartmıyorum,sadece gerçekleri söylüyorum...''

2.Biraz tarihi bilgi verelim:Brock Lesnar WWE şampiyonluğu senden hızlı kazanmış tek yıldız.Peki senin şampiyonluğa yükselişin hakkında insanlar neden bu kadar çok konuşuyor?

Sheamus:''Ağzı olan konuşuyor işte.Ben hiç şaşırmadım,diğerleri neden şaşırdı,onu da anlamadım.ECW ile yola çıktım,Raw'a geçtim,arkasından da emin adımlarla zirveye yükseldim.Raw'da sadece dört hafta bulunmam milleti şaşırtmış olabilir belki.Beni Lesnar ile kimse karşılaştırmasın.O zaten amatör bir güreşçiydi.Oysa ben Dublin'in arka sokaklarından geliyorum.Belki bu insanların zoruna gidiyor...''

3.Dublin'in arka sokaklarından geldim diyorsun ama Dublin'de bir bilgisayarcı olduğunu öğrendik.Doğru mu?

Sheamus:''Doğru.Ne olacak? Bir taraftan hayatımı kazanmak bu inanılmaz sıkıcı işi yapıyor bir tarafta da yarı zamanlı olarak yerel güreş liginde mücadele ediyordum.Amacım bilgisayarda kariyer yapmak değildi,sadece para için yapıyordum.Asıl yapmak istediğim iş güreşti.Şimdi bunu başardım ve bir WWE yıldızı oldum.Bilgisayarlardan nefret ediyorum ve bu nefretimin acısını da rakiplerimden çıkarıyorum.''

4.İrlanda'da bir güreşçi olmak nasıl bir şey? Bize orayı biraz anlatırmısın?

Sheamus:''Irish Whip Wrestling adında bir kulüpte güreşiyordum.İki kere IWW şampiyonu oldum.O zamanlar için çok heyecanlıydı ama WWE ile karşılaştırılacak bir şey değildi elbette.En dipten başladım,başlarda bir kuruş kazanmıyordum.Ama kendimi yetiştirmek adına çok işime yaradı.Aynı gün içerisinde taa İngiltere'ye gidip maçlara çıkıp geri dönüyordum,havaalanlarında filan yatıyordum.Çok büyük fedakarlıklar yaptım ama hepsi bana bir şeyler kattı.''

5.Şu anda kariyerinde geldiğin noktaya bakıp zirveye ulaştığını düşünüyor musun?

Sheamus:''Bu daha ne ki? Daha gidecek çok yolum var.Zaten bir insan bir yere geldikten sonra orayı son nokta olarak görüyorsa fazla bir şansı yoktur.O adam o zirvede çok fazla kalamaz...''

6.Yani işin bitmedi daha?

Sheamus:''Başarıya aç bir güreşçiyim ben.Şu anda WWE Şampiyonu oldum diye işim bitti sanılmasın.Şimdi bunu başardım,artık daha fazlasını istiyorum.Tüm zamanlar boyunca şampiyonluğu en fazla süreyle elinde tuttmuş WWE şampiyonu olarak anılmak istiyorum.Hırslı ve başarıya aç bir karakterim var.''

7.John Cena'yı yenip WWE Şampiyonluğunu kazandığında seni ilk defa kim aradı?

Sheamus:''Babam.Benim şampiyonluğumu görmek için sabahın üçüne kadar oturup maçı seyretmiş ve ertesi gün de işe geç kalmış.
https://trwwe.yetkinforum.com

Celtic Warrior ile ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası