WWE Türkiye !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin en kapsamlı Amerikan Güreşi sitesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Paul Heyman Of TNA's Rezervasyon Trashes RVD & Jeff Hardy

YazarMesaj
The Texas Rattlesnake
Admin
Admin
The Texas Rattlesnake

Paul Heyman Of TNA's Rezervasyon Trashes RVD & Jeff Hardy Empty
MesajKonu: Paul Heyman Of TNA's Rezervasyon Trashes RVD & Jeff Hardy   Paul Heyman Of TNA's Rezervasyon Trashes RVD & Jeff Hardy Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 4:17 pm

Twitter Dün gece, Paul Heyman yol TNA hakkında bir rant gitti son haftalarda Rob Van Dam ve Jeff Hardy rezerve sahiptir. Heyman yazarak başladı:

"Tüm soruları cevaplamak için, ben son gece TNA Impact on blogging olmayacaktır. Ne ki zaten "dedi henüz söylemek için gidiyorum?"

Bir dakika sonra, Heyman onu uçurmak:

"Tamam, ben karşı koyamıyorum. Kaç kere u ve RVD ve Jeff Hardy dövdü onları daha sonra bir 'intikam' fikirli röportaj vermek değil mi? Heels babyfaces dövdüm. Babyfaces intikam yemin ederim. Kutsal s in People tune-! Formül f'n karışık, insanlar değil! "

"Ben herşeyi biliyorum söylüyorum düşünmek any1 istemiyorum. Hepsini Don't Know. Hala öğrenecek çok var. Nasıl kafamın üstünde saç büyümeye bilmiyorum. Nasıl altı bohça abs almak için bilmiyorum. "

"Ama ben topuk A POPÜLER Babyface UP iyiyse, o zaman Babyface bir şans ZAMAN VE Babyface's Revenge YER teşvik etmek ihtiyaçlarını bilmek."
https://trwwe.yetkinforum.com

Paul Heyman Of TNA's Rezervasyon Trashes RVD & Jeff Hardy
1 sayfadaki 1 sayfası